У Франції до складу нового уряду відмовились увійти вже чотири міністри

У Франції до складу нового уряду відмовились увійти вже чотири міністри

Новий склад кабміну мають оголосити сьогодні ввечері

Міністр юстиції Франції та голова партії MoDem Франсуа Байру та французький міністр з європейських справ Маріель де Сарне покидають уряд, що ще більш ускладнює перестановки міністрів, заплановані президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це повідомляє Reuters.  

Партія MoDem, яка була ключовим союзником партії Макрона «Вперед, республіка!», потрапила під розслідування прокуратури, розпочате на початку цього місяця щодо імовірних сфабрикованих робочих місць у Європарламенті і, як слідство, фіктивному фінансуванні за його рахунок

Напередодні, у вівторок, міністр оборони Сільвія Гулар, також член MoDem, заявила про намір піти у відставку через розслідування.

Окрім де Сарне, Байру та Гулара, уряд покидає також міністр територіальної єдності Франції Рішар Ферран, проти якого триває слідство стосовно шахрайства з нерухомістю.

20 червня 2017 року прем’єр міністр Франції Едуард Філіпп передав Макрону заяву про «технічну» відставку свого уряду, оскільки у зв’язку з виборами повинен бути оголошений його новий склад. Раніше передбачалось, що кадрові зміни будуть незначними.

Очікується, що новий склад кабінету міністрів буде оголошено у середу о 18:00 за місцевим часом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті