«Антонов» на Ле Бурже домовився про поставку 50 літаків Ан-178 до Китаю

«Антонов» на Ле Бурже домовився про поставку 50 літаків Ан-178 до Китаю

На Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун Д-436-148ФМ виробництва Мотор Січ

Три заводи – ДП Антонов, ДП Івченко-Прогрес і АТ Мотор Січ обговорили з замовником поставку 50 літаків Ан-178 до Китаю на авіасалоні в паризькому Ле Бурже .

Про це повідомляє прес-служба Мотор Січ, передає ЛІГА.Бізнес.

Планується, що на Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун Д-436-148ФМ виробництва Мотор Січ.

«Відбулася ключова зустріч між компаніями Антонов, ДП Івченко-Прогрес, АТ Мотор Січ і китайським замовником за проектом літака Ан-178. Мова йде про постачання 50 літаків до Китаю: 12 літаків в готовому вигляді, і 40 літакокомплектів. Вирішене питання щодо термінів передачі , з фінансових надходжень і відвантаження реальної і матеріальної частини для виробництва цього літака в Китаї «, – сказано в повідомленні.

У 2015 році Антонов завершив будівництво дослідного зразка середнього транспортника Ан-178 і підняв його в повітря. У травні 2015 го азербайджанська компанія Silk Way Airlines замовила 10 Ан-178. Ще 12 купила китайська A-star (договір передбачає подальшу організацію виробництва в КНР). Також підписано договір з Hong Kong Leyuan Communication Technology Investments Group Limited (HK LCTI) про поставку 25 літаків Ан-178.

Ан-178 – український близькомагістральний транспортний турбореактивний літак, розроблений на базі пасажирського Ан-158 (Ан-148-200).

Нагадаємо, що Україна показала на авіасалоні у французькому Ле Бурже свій новий середньомагістральний вантажний літак Ан-132Д. Літак був представлений в програмі демонстраційних польотів, а також на статичній стоянці.Ан-132Д – перший прототип перспективного багатоцільового транспортного Ан-132, який створюється ДП Антонов спільно з партнерами з Саудівської Аравії.

Ле Бурже   – один з найбільших авіасалонів світу, що проходить раз на два роки в аеропорту Ле Бурже (недалеко від Парижу).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло