Держбюджет вже отримав 35 млн грн податку на нерухомість

Держбюджет вже отримав 35 млн грн податку на нерухомість

Найбільші суми нарахувань йдуть з Хмельницької, Львівської та Вінницької областей

В Україні фізичні особи-власники нерухомості заплатили з початку 2017 року 35 млн грн податку на нерухомість, повідомляє Державна фіскальна служба.

До оплати податку визначена сума в 370 млн грн на 620 000 податкових повідомлень.

Найбільші суми нарахувань податку враховуються в Хмельницькій області – 42 млн грн, Львівській – 33 млн грн та Вінницькій – 29 млн грн, повідомив директор департаменту податків і зборів з фізичних осіб ГФ Павло Дроняк.

Дроняк зазначив, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення.

У цьому році податок на нерухомість платники сплачують за 2016 – за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені в цей період.

Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх частин. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому податок не застосовується для фізосіб, що володіють квартирою або квартирами із загальною площею 60 кв. м і менше; житловим будинком або будинками із загальною площею 120 кв. м і менше; різними типами житлової нерухомості (квартири, будинки або їх частинами) з загальною площею 180 кв. м і менше.

Нагадаємо, в інтерв'ю Mind податковий консультант Київського центру підтримки і розвитку бізнесу Олександра Томашевська розповіла про тонкощі нарахування та сплати нового для українців збору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло