«Антонов» уклав вигідний контракт із французькою компанією

«Антонов» уклав вигідний контракт із французькою компанією

Французький авіасалон Ле Бурже цього року – вдалий для української авіації

«Антонов» уклав вигідний контракт із французькою компанією
Ан-132
фото з відкритих джерел

Українська авіакомпанія «Антонов» уклала вигідний контракт на французькому авіасалоні Ле Бурже, який проходить з 19 по 25 червня. Одна з найбільших логістичних компаній Франції Bollore Logistics протягом року орендуватиме важкий транспортний Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн для надгабаритних перевезень.

Про це повідомляє «5 канал».

За словами віце-президента «Антонова» Олега Орлова, літаки будуть орендуватися для перевезення супутників, додатково – інших вантажів.

Сума контракту поки що не розголошується, однак в подібних угодах зазвичай ідеться про мільйони, стверджує автор матеріалу.

Ця домовленість має важливе значення сьогодні, коли «Авіалінії Антонова» працюють на ринку самостійно, без російської компанії «Волга-Днєпр». Росіяни, які теж використовують літаки типу Ан-124, зараз стали прямими конкурентами для «Антонова».

В української авіакомпанії 7 літаків, у російської – 12, зазначив директор авіатранспортного підрозділу ДП «Антонов» Михайло Харченко.

Також зявилася інформація, що певна кількість саудівських компанії хоче придбати український літак Ан-132. Про конкретику керівництво «Антонова» поки що не говорить, поки не укладено твердих контактів.

Нагадаємо, «Антонов» на Ле Бурже домовився про поставку 50 літаків Ан-178 до Китаю. На Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун Д-436-148ФМ виробництва Мотор Січ.

«Авіалінії Антонова» – авіатранспортне підрозділ ДП «Антонов» (Київ), провідного українського виробника авіатехніки, що входить з 2016 року в держконцерн «Укроборонпром».

Флот «Авіаліній Антонова» налічує сьогодні сім літаків Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн, супертранспортника Ан-225 «Мрія» вантажопідйомністю 250 тонн, багатоцільовий Ан-74Т (10 тонн), Ан-22 «Антей» (60 тонн ), Ан-26 (5,5 тонн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті