«Кредит Дніпро» збільшує статутний капітал майже на 1,2 млрд грн

«Кредит Дніпро» збільшує статутний капітал майже на 1,2 млрд грн

Відповідне рішення прийнято акціонером фінустанови 21 червня 2017 року

«Кредит Дніпро» збільшує статутний капітал майже на 1,2 млрд грн
Фото zest.kiev.ua

Банк «Кредит Дніпро» збільшує статутний капітал на 1,199 млрд грн, або на 78,8%, до 2,72 млрд грн.

Додаткова капіталізація здійснюватиметься шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості, повідомляє прес-служба фінустанови.

Зазначимо, згідно з даними НБУ, Віктор Пінчук володіє 99% статутного капіталу Paramigiani Management Limited та володіє 100% статутного капіталу Woodage Overseas Inc., яка володіє 1% статутного капіталу Paramigiani Management Limited, що, в свою чергу, володіє 100 % статутного капіталу Brancroft Enterprises Limited, яка є акціонером ПАТ «Банк Кредит Дніпро» та володіє 100% його статутного капіталу.

«За кризові роки «Кредит Дніпро» тричі збільшував статутний фонд. І зараз, у посткризовий період, акціонер продовжує капіталізувати банк, надаючи системну підтримку його подальшому розвитку. Сьогодні, збільшуючи капітал майже вдвічі, ми в повному обсязі та своєчасно виконуємо надані регулятору гарантії за підсумками торішніх перевірок і стрес-тесту. І хочу зазначити, що плани капіталізації передбачають додаткове збільшення капіталу до кінця поточного року», – цитує прес-служба голову правління банку Олену Малинську.

За її словами, банк сфокусувався на розвитку роздрібного кредитування, інвестицій в агробізнес, та на активізації розвитку каналів дистанційного обслуговування.

Наша основна мета – розвиток комфортного, зручного та високотехнологічного банку».

Як зазначила глава правління фінустанови, в результаті з початку року кредитний портфель аграріїв банку збільшився майже у два рази, роздрібний – також майже удвічі.

Нагадаємо, у травні вийшов Рейтинг життєздатності банків ─ інформаційний проект Mind з оцінки надійності найбільших банків України. До рейтингу потрапили банки, ринкова частка яких перевершує 0,3% від усіх платоспроможних банків.

Банк «Кредит Дніпро» у рейтингу Mind отримав три зірки з п’яти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло