Tesla створить власний сервіс потокової передачі музики

Tesla створить власний сервіс потокової передачі музики

Основною метою нового сервісу стане забезпечити клієнтів якісною музикою до їх смаку та зробити їх «якомога щасливішими»

Tesla створить власний сервіс потокової передачі музики
фото з https://hypebeast.com

Tesla веде перемовини із музичними лейблами щодо створення власного сервісу потокової передачі музики. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на слова людини, знайомої з цим питанням.

Поки достеменно неясно, чи автовиробник вирішить створити новий сервіс чи продовжить працювати з його нинішніми музичними партнерами. На разі Tesla пропонує потокові сервіси Spotify в Європі, Гонконзі і Австралії і працює із Slacker в США та Канаді.

«Ми вважаємо, що це важливо мати винятковий досвід перебування в автомобілі –  такий, щоб наші клієнти могли слухати яку їм заманеться музику із якого їм заманеться джерела, – повідомили в компанії Tesla, – Ми прагнемо зробити наших клієнтів якомога щасливішими».

Компанія Recorde в четвер повідомила, що мала розмову із представниками Tesla.

Spotify, найбільша в світі музична служба, яка нараховує більш ніж 500 млн підписників, стала основним джерелом росту для музичної індустрії.

Spotify, Pandora та інші цифрові музичні компанії прагнуть потрапити в автомобілі до якомога більшої кількості автовиробників, оскільки бездротові мережі пропонують кращий бездротове інтернет покриття, тим самим створюючи загрозу традиційному та супутниковому радіо. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло