«Динамо» звинувачує НБУ у незаконному втручанні в господарську діяльність ПриватБанку

«Динамо» звинувачує НБУ у незаконному втручанні в господарську діяльність ПриватБанку

Чи виплатять співробітникам ФК зарплатню за травень, і досі невідомо

Футбольний клуб «Динамо» вважає Нацбанк винуватим у незаконному втручанні в господарську діяльність ПриватБанку і його ділові відносини з клубом.

Про це йдеться в повідомленні футбольного клубу.

У повідомленні говориться, що НБУ поширює неправдиву інформацію, кажучи про зв'язок клубу з ПриватБанком, навмисно маніпулюючи громадською думкою. НБУ є регулятором банківського сектора, чого ФК не заперечує. Проте у листі, адресованому ПриватБанку, за інформацією ФК, міситься вимога зупинити кредитування «Динамо» (Київ). Таку поведінку «Динамо» характеризує як втручання в господарську діяльність банку і в його співпрацю з клієнтом.

ФК підкреслює, що дії НБУ привели до зупинки кредитування і роботи рахунків клубу.

«Динамо» наголошує, що перевищення нормативів кредитування пов'язаних осіб, вказане НБУ, не має жодного відношення ФК «Динамо», оскільки його власники не є пов'язаними з банком особами.

Нагадаємо, НБУ не дав дозвіл ПриватБанку надати кредитну лінію ФК «Динамо», що загрожує клубу проблемами з виплатою зарплати футболістам і персоналу за травень. У листі говориться, що 15–16 червня ПриватБанк повторно зупинив надання кредитних траншів, гарантованих депозитом клубу. У відповідь на запит «Динамо» ПриватБанк 19 червня цього року мотивував це рішення листом Нацбанку від 14.06.2017 із підписом заступника глави НБУ Катерини Рожкової.

На запит Mind Національний банк відповів, що «є регулятором банківського сектора та не втручається в господарську діяльність клієнтів банків».

У повідомлені Нацбанку сказано, що критичне перевищення нормативів щодо кредитування пов’язаних осіб стало причиною незадовільного фінансового стану ПриватБанку, який почав загрожувати фінансовій стабільності країни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло