Ferrexpo збирається взяти $0,5 млрд кредиту

Ferrexpo збирається взяти $0,5 млрд кредиту

Британська гірничовидобувна компанія має свої активи в Україні

Компанія Ferrexpo Plc збирається відкрити передекспортну кредитну лінію на суму до $500 млн на чотири роки. Кредит пропонується з відсотковою ставкою не вище LIBOR для тримісячних депозитів у доларах США «плюс» 4%. Остаточна дата погашення – 30 вересня 2021 року. Про повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на порядок денний зборів акціонерів Полтавського ГЗК (який входить до Ferrexpo).

На зборах акціонерів буде розглядатися питання згоди на укладання угод в якості забезпечення по кредитному договору. Водночас  акціонери мають намір надати голові правління або виконуючому його обов'язки право на ведення переговорів і укладення відповідних договорів.

Надати позику збираються Ferrexро Finance plc, Ferrexpo AG, Ferrexpo Middle East FZE, в якості забезпечення залучених коштів – ПГЗК.

BNP Paribas S.a. виступає координуючим уповноваженим головного організатора і початкового кредитора, довіреною особою щодо забезпечення виконання платіжних зобов'язань групою Ferrexpo.

Нагадаємо, Ferrexpo в 2016 році отримав $189,2 млн чистого прибутку, що більш ніж в шість разів перевищило показник за 2015 рік ($31,46 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло