Урядовий портал знову атакували?

Урядовий портал знову атакували?

Доступ на сайт був відсутній кілька годин

Урядовий портал знову атакували?
Фото pixabay.com

Деякий час був відсутній доступ на веб-сайт Урядового порталу.

«Хакерська атака номер два. Знову все вирублено», – написав на своїй сторінці у Facebook менеджер по інформації та ІТ в Раді підприємців при КМУ Іван Бердецький.

Втім, згодом – і також через мережу Facebook – Урядовий портал заперечив факт атаки.

«Жодної повторної кібератаки на Урядовий портал немає. Про це заявив Олександр Саєнко, міністр Кабінету Міністрів», – підкреслили у повідомленні.

«Хочу всіх заспокоїти: ніякої повторної атаки немає. Урядовий портал тимчасово не працював через технічні роботи.​ Зараз він вже працює в штатному режимі.​ Кібератака, що відбулась у вівторок, не спричинила настільки значних наслідків, щоб серйозно вплинути на роботу СКМУ», – пояснив Саєнко.

Нагадаємо, у вівторок, 27 червня, напередодні свята, Україна пережила найпотужнішу атаку хакерів.

Невідомий вірус заблокував безліч комп’ютерів по всій країні. В тому числі банків, енергетичних компаній та інформаційних агентств.

У вівторок, 27 червня Україну накрила найбільша в історії хакерська атака. Що це за вірус Petya та які з українських компаній постраждали, детальніше читайте у матеріалі Mind UA: http://bit.ly/2sXFwff #кібератака #Україна #petya #wannacry

Posted by Mind UA on Tuesday, 27 June 2017

Тип вірусу – вірус-вимагач, за розблокування він вимагає $300, і в цьому схожий на WannaCry або на один з його модифікованих варантів.

Наслідки атаки все ще не подолані, завдано численних збитків безлічі компаній, підприємств та організацій як в Україні, так і по всьому світові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло