Держвиконавча служба стягнула з «Газпрому» до держбюджету 79,8 млн грн

Держвиконавча служба стягнула з «Газпрому» до держбюджету 79,8 млн грн

Рішення щодо «Газпрому» було винесене АМКУ на 171 млрд грн

Державна виконавча служба стягнула з «Газпрому» 79,8 млн грн до державного бюджету в рамках штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України на російську компанію.

Про це повідомив заступник голови Міністерства юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає «Інтерфакс».

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Рішення щодо «Газпрому», яке було винесено АМКУ на 171 млрд грн і яке потім було предметом розгляду в господарських судах, надійшло на виконання в ДВС, і зараз виконується. У даний час маємо такі результати – 79,8 млн грн вже стягнуто з боржника і перераховано до держбюджету. Здійснюємо подальші виконавчі дії в цьому напрямку», – сказав він на прес-конференції.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва вирішив стягнути 79,877 млн грн дивідендів з «Газтранзиту», який частково належить російському «Газпрому», в рамках примусового стягнення з російського газового монополіста штрафу, накладеного АМКУ.

Зазначимо, про те, що Міністерство юстиції стягнуло з «Газпрому» перші 80,8 млн грн із встановленого раніше судом штрафу на загальну суму 172 млрд грн, заявив міністр юстиції Павло Петренко на прес-конференції 20 червня.

«Станом на сьогоднішній день з ПАТ «Газпром» на користь державного бюджету [України] стягнуто 80 млн 800 тисяч гривень. Це ті кошти, які були встановлені й виявлені на території України як такі, що належать даній компанії у вигляді дивідендів від третіх осіб», – сказав Петренко, і додав, що наразі процес стягення цих коштів завершується.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло