Держвиконавча служба стягнула з «Газпрому» до держбюджету 79,8 млн грн

Держвиконавча служба стягнула з «Газпрому» до держбюджету 79,8 млн грн

Рішення щодо «Газпрому» було винесене АМКУ на 171 млрд грн

Державна виконавча служба стягнула з «Газпрому» 79,8 млн грн до державного бюджету в рамках штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України на російську компанію.

Про це повідомив заступник голови Міністерства юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає «Інтерфакс».

«Рішення щодо «Газпрому», яке було винесено АМКУ на 171 млрд грн і яке потім було предметом розгляду в господарських судах, надійшло на виконання в ДВС, і зараз виконується. У даний час маємо такі результати – 79,8 млн грн вже стягнуто з боржника і перераховано до держбюджету. Здійснюємо подальші виконавчі дії в цьому напрямку», – сказав він на прес-конференції.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва вирішив стягнути 79,877 млн грн дивідендів з «Газтранзиту», який частково належить російському «Газпрому», в рамках примусового стягнення з російського газового монополіста штрафу, накладеного АМКУ.

Зазначимо, про те, що Міністерство юстиції стягнуло з «Газпрому» перші 80,8 млн грн із встановленого раніше судом штрафу на загальну суму 172 млрд грн, заявив міністр юстиції Павло Петренко на прес-конференції 20 червня.

«Станом на сьогоднішній день з ПАТ «Газпром» на користь державного бюджету [України] стягнуто 80 млн 800 тисяч гривень. Це ті кошти, які були встановлені й виявлені на території України як такі, що належать даній компанії у вигляді дивідендів від третіх осіб», – сказав Петренко, і додав, що наразі процес стягення цих коштів завершується.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті