Україна отримає від Канади 19 млн канадських доларів на самоврядування

Україна отримає від Канади 19 млн канадських доларів на самоврядування

Фінансування отримають тільки декілька великих міст

Асоціація міст Канади виділить українським містам 19 млн канадських доларів (380,7 млн грн за курсом НБУ) на розвиток самоврядування, повідомив секретар Київради Володимир Прокопів.

Про передає Інтерфакс

Прокопів повідомив журналістам, що Асоціація міст Канади виділить кошти кільком великим містам України, в тому числі і Києву.

Секретар додав, що співпраця стосується практично всіх сфер міського господарства.

Асоціація міст Канади включає учасників з федерального, провінційного, територіального та муніципального та приватного секторів. Ці учасники є представниками кожного столиці, які прагнуть працювати разом, щоб пропагувати історичну, культурну, економічну та символічну спадщину столиць Канади.

Нагадаємо, з 1 серпня 2017 року набирає легітимності угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою. Угода скасує 98% тарифів на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% тарифів, а упродовж 7 років безмитний експорт виросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло