Відділення Ощадбанку готові відновити роботу

Відділення Ощадбанку готові відновити роботу

Від збою в роботі комп'ютерної мережі грошові кошти клієнтів не постраждали

Після кібератаки 27 червня було припинено роботу всіх 3500 відділень Ощадбанку. Відділення продовжать надавати послуги у звичайному режимі з 3 липня.  

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку, передає Інтерфакс.

Ощадбанк підкреслив, що він має найбільшу мережу установ, саме тому масштабність і важливість завдання по відновленню їх повноцінного функціоналу була безпрецедентною в порівнянні з іншими банками країни.

Нагадаємо, що 27 червня вірус атакував сотні комп’ютерів українських компаній та банків. Стало відомо, як працює вірус. Це одна з модифікацій всесвітнього відомого WannaCry, а в Україні він називається Petya A, або «Петя». Експерти антивірусних лабораторій визначили, що вірус потрапляє на комп’ютер через файли із розширенням «exe», «vbs» і «scr».

У вівторок, 27 червня Україну накрила найбільша в історії хакерська атака. Що це за вірус Petya та які з українських компаній постраждали, детальніше читайте у матеріалі Mind UA: http://bit.ly/2sXFwff #кібератака #Україна #petya #wannacry

Posted by Mind UA on Tuesday, 27 June 2017
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло