Трамп виготовив фейковий випуск журналу Time зі своїм обличчям на обкладинці

Трамп виготовив фейковий випуск журналу Time зі своїм обличчям на обкладинці

Здається, девіз успішної людини «зроби себе сам» Трамп розуміє надто буквально

Трамп виготовив фейковий випуск журналу Time зі своїм обличчям на обкладинці
фото The Washington Post Twitter

Про черговий скандал із Дональдом Трампом, який додасть дещо нове у психологічний портрет американського президента, розповідає ВВС.

Трамп сьогодні – один із найвідоміших людей світу, і фото його обличчя можна зустріти практично всюди – але є одне місце, де воно ще не побувало. Це обкладинка журналу Time за березень 2009 року. На справжньому випуску журналу на обкладинці була зображена актриса, володарка Оскара Кейт Вінслет.

Фейкова копія журналу Time, де на обкладинці Трамп, висить у 5-ти його гольф-клубах, вводячи в оману відвідувачів.

На обкладинці – Трамп у чорному костюмі і з суворим виразом обличчя та схрещеними руками.

«Трамп б'є по всіх фронтах... навіть у ТВ!» – повідомляє напис на обкладинці. Всі інші написи скопійовані з оригінального випуску журналу.

Редакція журналу Time підтвердила, що ця обкладинка – підробка, і Трампа на ній не було, також його не було на жодній з обкладинок Time за 2009 рік.

В редакції повідомили, що звернулися до Trump Organization  з проханням зняти фальшиву обкладинку. Вони висіли в гольф-клубах Трампа у штатах Флорида, Маямі, Вірджинія та інших місцях.

The Washington Post, який першим повідомив про цей курйоз, підготував добірку карикатур на цю тематику. Одна з яскравих – діалог біля фейкової обкладинки, який відсилає читачів до давніших конфліктів американського президента з пресою:

Відвідувач: Але ж це фейк!

Трамп: Тому я й кажу – медіа не можна довіряти.

Звісно, Трамп з’являвся незліченну кількість разів на обкладинках журналів – і до, і після вступу на посаду президента, навіть був на обкладинці журналу Playboy у 1990 році. Але, напевно, обкладинку Time він вважає найбільш престижним досягненням. Поки що фальшивим. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло