Документ про відставку Аграмунта зібрав рекордну кількість підписів

Документ про відставку Аграмунта зібрав рекордну кількість підписів

Під документом поставили підпис понад 160 депутатів

Група депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи зареєструвала в секретаріаті асамблеї пропозицію про припинення повноважень президента ПАРЄ Педро Аграмунта. Норвежка Інг’єрд Шоу була автором пропозиції усунути Аграмунта і першою поставила підпис у документі.

Про це передає Ukr.Media.

Всього під документом поставили підпис понад 160 депутатів. Це – рекордна кількість, досі жоден документ ПАРЄ не реєструвався за такою кількістю підписів.

Правила ПАРЄ зобов’язують секретаріат опублікувати цей документ протягом 24 годин, після чого процедура відставки буде офіційно запущена.

Як відомо у відповідності до регламентних змін, ухвалених 27 червня, запроваджено можливість відправити президента у відставку через недовіру депутатів до нього. При завершенні процедури асамблея позбавить Аграмунта всіх регалій та заборонить обіймати керівні посади довічно. Водночас, чинний президент може самостійно подати у відставку, уникаючи санкцій.

Голосування за даним проектом відбудеться 9 жовтня, до цього Аграмунт не має права очолювати зустрічі депутатів ПАРЄ.

Нагадаємо, що наразі обов’язки президента Асамблеї тимчасово виконує українець – представник «Народного фронту», віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, член групи ЄНП Георгій Логвинський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло