Українець сьогодні виконує обов’язки президента ПАРЄ замість Аграмунта

Українець сьогодні виконує обов’язки президента ПАРЄ замість Аграмунта

Однак процедура призначення постійного в.о. президента асамблеї ще тільки запускається

Українець сьогодні виконує обов’язки президента ПАРЄ замість Аграмунта
фото http://nfront.org.ua

Сьогодні обов’язки президента Асамблеї тимчасово виконує українець – представник «Народного фронту», віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, член групи ЄНП Георгій Логвинський. Цей обов’язок перейшов до нього після виключення президента ПАРЄ Педро Аграмунта зі складу групи Європейської народної партії, повідомляється на офіційному сайті «Народного фронту».

Логвинський після виключення Аграмунта повідомив, що сьогодні буде вести засідання та виконувати обов’язки президента ПАРЄ.

«За регламентом обов’язки президента Асамблеї виконує віце-президент, який відноситься до групи ЄНП. Сьогодні вдень мені буде надано честь виконувати обов’язки президента Парламентської асамблеї Ради Європи та вести засідання», – сказав він.

При цьому він наголосив, що не слід плутати це з обранням його президентом або в. о. президента ПАРЄ.

«Так, сьогодні після обіду я дійсно буду заміщати президента ПАРЄ, що є для мене великою честю і важливою подією на міжнародній парламентській арені для України. Така процедура заміщення передбачена Регламентом для випадків, коли президент ПАРЄ «поза доступом», – зазначив він.

«Але я прошу не плутати це з обранням мене президентом або виконувачем обов'язків президента ПАРЄ. Для цього є окрема процедура, яку ми зараз і запускаємо», – додав Логвинський.

Нагадаємо, під час сесії ПАРЄ Аграмунт мав залишатись у Страсбурзі, але не дочекавшись завершення, втік до Іспанії.

Розгляд відставки проросійського президента ПАРЄ відбуватиметься цієї осені, у жовтні. Це пов’язано з тим, що на даний час багато делегацій роз’їхалося і потрібного кворуму не набирається. Для голосування мають бути присутніми не менш ніж дві третини від зареєстрованих членів Асамблеї, 105 осіб, і для схвального рішення має бути дві третини голосів, це приблизно 70 членів.

Як повідомлялося, українська делегація та представники всіх великих груп асамблеї Ради Європи  висловили позицію, що президент Парламентській асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт, який з’їздив до Сирії разом з депутатами Держдуми Росії й за їх кошти, більше не має права вести засідання і мусить піти у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло