Колишній топ-менеджер Qazkom придбав український «Регіон-Банк»

Колишній топ-менеджер Qazkom придбав український «Регіон-Банк»

Аріф Бабаєв є власником 99,09% акцій банку

Український «Регіон-Банк» перетворився у Sky Bank, який робить акцент на IT-інноваціях та надійності. Зміна назви фінінституту і його спеціалізації пов'язана зі зміною акціонерів банку. Мажоритарним власником акцій Sky Bank є колишній топ-менеджер Qazkom Аріф Бабаєв. На кінець травня 2017 йому належало 99,09% акцій.

Про це повідомляє Forbes.Казахстан.

У грудні 2016 Аріф Бабаєв придбав 53,54% акцій фінустанови у харківського бізнесмена, президента Харківського банківського союзу, народного депутата третього скликання Анатолія Волока. В результаті цієї угоди Анатолій Волок зменшив частку в «Регіон-Банку» з 71,98% до 37,5663%.

У грудня 2013 рішенням ради директорів АТ «Казкоммерцбанк» Аріф Бабаєв був обраний керуючим директором фінансового інституту. У травні 2016 він покинув цей пост. Бабаєв прийняв запрошення попрацювати в виробничому секторі економіки. Однак інформації про те, на яку посаду і в яку компанію запросили Аріфа Бабаєва, так і не з'явилося.

Аріф Бабаєв – казахстанський підприємець з багаторічним досвідом роботи в банківській сфері, основну частину якого він отримав, працюючи в ABN AMRO і Royal Bank of Scoltand. Має широкий досвід міжнародних інвестицій у фінансовому секторі і сфері інноваційних технологій.

Основною сферою професійної діяльності Бабаєва є казначейство, управління інвестиційним портфелем, управління ліквідністю, ключові контакти з клієнтами по казначейських операцій та хеджування ризиків.

Тепер Аріф Бабаєв займає крісло голови наглядової ради Sky Bank.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2017 по розміру активів «Регіон-Банк» займав 77 місце (325,3 млн гривень) серед 90 діючих банків. На загальних зборах акціонерів українського бланка, які відбулися 24 березня 2017, прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу «Регіон-Банку» на загальну суму 80 млн гривень шляхом приватного розміщення додаткових простих іменних акцій у кількості 1 415 930 штук за рахунок додаткових внесків. Ціна розміщення простих іменних акцій становить 56,50 гривень за одну акцію.

Нагадаємо, що у травні Нацбанк України опублікував список банків, яким необхідно до 11 липня 2017 збільшити статутний капітал. У цьому списку значився і «Регіон-Банк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті