Анульовано ліцензії компаніям «ДІМ страхування» і «Саламандра-Україна»

Анульовано ліцензії компаніям «ДІМ страхування» і «Саламандра-Україна»

Страхові компанії Юрія Явтушенко привернули особливу увагу СБУ

Анульовано ліцензії компаніям «ДІМ страхування» і «Саламандра-Україна»
Юрій Явтушенко
Фото Олександр Козаченко для mind.kiev.ua

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), анулювала ліцензії страховим компаніям «ДІМ страхування» і «Саламандра – Україна».

Про це йдеться в розпорядженнях регулятора №2962 і №2963 від 29 червня. Обидва розпорядження вступають в силу 30 липня, передає FinClub.

Під пильною увагою СБУ виявилися страхові компанії Юрія Явтушенко. СБУ звинуватила страховиків у «відмиванні» майже 4,5 млрд грн. У компаніях «Саламандра-Україна» і «ДІМ Страхування» усі звинувачення заперечують і вважають всі свої транзакції законними.

За матеріалами СБУ винесено рішення Нацкомфінпослуг про скасування страховим компаніям ліцензій і накладення адміністративних штрафів». За словами члена Нацкомфінпослуг Дениса Яструба, рішення про скасування ліцензій страховиків було прийнято на підставі невиконання компаніями розпоряджень комісії про усунення порушень.

Денис Ястреб сказав, що у компанії «ДІМ Страхування» були проблеми з резервами, медичним страхуванням, а також спірною була співпраця з Ощадбанком, через філії якого СК реалізувала так звані «страховки на здачу». До «Саламандра-Україна» у комісії були питання з приводу великої виплати київським ресторану. Комісія вважає цю виплату неправомірною.

«Саламандра-Україна» і «ДІМ Страхування» готуються оскаржити рішення Нацкомфінпослуг в судах і нагадують, що до 29 липня вони мають право укладати договори страхування.

Нагадаємо, що 14 червня 2017 року Служба безпеки України здійснила обшуки у приміщеннях страхових компаній «Саламандра-Україна», «ДІМ Страхування»,  асістанської компанії «Фінанс-Лайн», громадської спілки «Український страховий омбудсмен».

В інтерв’ю Mind співвласник страхової компанії «Саламандра-Україна» Юрій Явтушенко розповів про те, навіщо силові органи тиснуть на його бізнес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло