Коломойський: переговори щодо реструктуризації зобов'язань перед Приватбанком продовжуються

Коломойський: переговори щодо реструктуризації зобов'язань перед Приватбанком продовжуються

Заяву НБУ щодо невиконаних зобов’язань колишніх власників Приватбанку він називає неправдивою

Коломойський: переговори щодо реструктуризації зобов'язань перед Приватбанком продовжуються
Фото УНIАН

Колишні акціонери Приватбанку продовжують переговори щодо реструктуризації наявних перед фінустановою зобов'язань.

Про це ТСН.uа заявив екс-власник банку Ігор Коломойський.

«Можу повідомити, що колишні власники Приватбанку, відповідно до взятих на себе зобов'язань, беруть участь у переговорному процесі щодо реструктуризації своїх кредитів з консорціумом компаній, які отримали мандат на представництво інтересів Мінфіну і Приватбанку, який був узгоджений з МВФ», – цитують Коломойського журналісти видання.

Коломойский наголосив, що переговори розпочалися у червні цього року, проходять у штатному режимі, і триватимуть необхідний для досягнення домовленостей час.

За словами Коломойського, заява НБУ стосовно того, що колишні власники Приватбанку не виконали взяті до 1 липня зобов'язання, не відповідає дійсності. 

«На мій погляд, інформаційний галас, який підняли чиновники НБУ щодо реструктуризації кредитів колишніх акціонерів Приватбанку, пов'язаний із непоінформованістю представників центробанку щодо того, що відбувається у переговорному процесі (до якого вони не мають відношення). Цілком імовірно, що заяви НБУ, які йдуть врозріз із даними офіційної аудованої звітності банку і спотворюють суть аудиту, викликані бажанням зняти з себе відповідальність за непрофесіоналізм і вартість для суспільства прийнятих Нацбанком рішень по націоналізації Приватбанку», – сказав Коломойський.

Нагадаємо, напередодні Міністерство фінансів повідомило, що консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint не спромігся досягнути прогресу у реструктуризації кредитного портфелю колишніх акціонерів Приватбанку.

«Строк, до якого колишні акціонери ПАТ КБ «ПриватБанк» в односторонньому порядку зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю Банку, сплинув 1 липня 2017 року», – йшлося в оприлюдненому пізно ввечері в неділю повідомленні на сайті Мінфіну.

Тепер, як повідомив генпрокурор Юрій Луценко, розслідуванням декількох справ, пов'язаних з Приватбанком, займаються Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті