Хто ж захопив «Лубнигаз»

Хто ж захопив «Лубнигаз»

«Лубнигаз» заявило про спробу рейдерського захоплення політичним угрупованням Радикальної партії

Хто ж захопив «Лубнигаз»
Фото УНIАН

ПАТ «Лубнигаз» зранку заявило про спробу «рейдерського захоплення політичним угрупованням Радикальної партії під керівництвом Ігоря Мосійчука та Олега Ляшка». Вранці 3 липня зазначені особи прибули до офісу «Лубнигазу» у супроводі приблизно 70 осіб спортивної зовнішності та намагалися вдертися до адміністративного приміщення ПАТ.

Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає «Економічна правда». 

Згідно з повідомлення компанії, «першопричиною конфлікту є борг перед «Лубнигазом» з боку КП «Лубнитеплоенерго», яке контролюється представниками Радикальної партії».

У відповідь на цю інформацію Сергій Куюн, директор «Консалтингової групи «А-95», розмістив іронічний пост на власній сторінці у Facebook.

«Шо ж це робиться, бабоньки! Сумлінних гонгонгських інвесторів луплять!» – написав він.

Куюн нагадує: «У 2012 році «Лубнигаз» незрозумілим чином перекочувала під управління Бородіна – багаторічного помічника Юрія Бойка. Обізнані люди звертають увагу, що сталося це після того, як Бородін на стороні обвинувачення дав свідчення в Печерському суді проти Юлії Тимошенко».

«Так що мені найбільше дивно, що штурмують «інвесторів» «ляшківці», а не «тимошенківці», які навіть внесли тоді Бородіна у свій «люстраційний» список», – резюмував директор «А-95».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло