Dropbox шукає андерайтерів для проведення IPO

Dropbox шукає андерайтерів для проведення IPO

IPO стане головним випробуванням, яке визначить ринкову вартість компанії

Dropbox шукає андерайтерів для проведення IPO
фото з https://www.dropbox.com

Сервіс із зберігання та обміну даними Dropbox розпочав пошуку андерайтерів – компаній або юридичних осіб, які здійснюють управління процесом розміщення цінних паперів та їх розподілу на ринку цінних паперів – для проведення ІРО в кінці цього року. Це зробить Dropbox найбільшою американською технологічною компанією, яка стане публічною після Snap. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на власні джерела.

ІРО стане ключовим тестом для визначення ринкової вартості Dropbox, після того, як в 2014 році його оцінили у $10 млрд в рамках приватного фінансового раунду.

Компанія відмовилась від коментарів виданню.  

Декілька великих американських технологічних компаній, включно із Uber Technologies та Airbnb, протягом останніх місяців побоялись проводити ІРО через те, що інвестори на фондовому ринку можуть занизити їх ринкову вартість, оскільки більше орієнтовані на прибутковість ніж приватні інвестори.

Нагадаємо, компанія Snap, власник популярного додатку для листування Snapchat, була змушена знизити очікування щодо оцінки ІРО на фоні занепокоєності інвесторів стосовно неефективності її бізнес-моделі. Акції компанії з того часу так і не перевищили вартість ІРО.

За даними Thomas Reuters, прибутки від ІРО технологічних компаній впали до $6.7 млрд у 2015 $34 млрд у 2014 році та скоротились до $2,9 мрд в 2016 році.

Основний конкурент Dropbox, компанія Box була оцінена у приблизно $1,67 млрд в ході ІРО в 2015, хоча під час проведення попереднього фінансового раунду її оцінили у $2,4 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло