Кабмін зняв обмеження на розрахунки мобільними телефонами

Кабмін зняв обмеження на розрахунки мобільними телефонами

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів

Кабмін врегулював питання повернення невикористаних коштів абоненту мобільного зв'язку, тим самим знявши бар'єри для розвитку розрахунків за допомогою мобільного телефону.

«Ринку мобільних платежів бути! Сьогодні уряд усунув важливий бар'єр, який стримував можливості розрахунків за допомогою мобільного телефону. Адже на послуги мобільного зв'язку нараховується пенсійний збір. Ось і треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов'язана із оплатою послуг телекому. Відтепер ця перешкода усунена», – написав перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на власній сторінці у Facebook.

Згідно тексту постанови «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740 та від 11 квітня 2012 р. № 295», у разі повернення оператором стільникового рухомого зв’язку користувачу (споживачу) послуг невикористаної ним частки коштів за попередньо оплачені послуги стільникового рухомого зв’язку, які він не отримував, оператор одночасно зобов’язаний повернути користувачу (споживачу) суму збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку, яка була сплачена платником збору оператору одночасно з попередньою оплатою ним відповідних послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло