На Sky Mall вже є покупець

На Sky Mall вже є покупець

Arricano готова купити столичний ТРЦ у банку «Південний»

На Sky Mall вже є покупець
Фото chapmantaylor.com

Управляюча кіпрська компанія Arricano Real Estate Plc, що виступає девелопером ряду торгово-розважальних центрів в Україні, готова викупити у банку «Південний» один з найбільших столичних ТРЦ Sky Mall, який перейшов у власність фінустанови в рахунок погашення заборгованості.

Із посиланням на прес-службу Arricano «Інтерфакс» повідомив, що компанія розглядає як публічну оферту заяву голови правління банку «Південний» Алли Ванецьянц про намір продати ТРЦ Sky Mall, і приймає її.

«Якщо банк «Південний» має намір продати ТРЦ Sky Mall, ми готові його викупити, про що направимо офіційний лист керівнику банку», – цитується у повідомленні генеральний директор Arricano Михайло Меркулов.

Про те, що банк «Південний» має намір продати один з найбільших столичних ТРЦ Sky Mall, який перейшов у власність фінустанови в рахунок погашення заборгованості, повідомила глава правління банку Алла Ванецьянц.

«Всі застави, які переходять після звернення стягнення у власність банку, в подальшому реалізуються. І Sky Mall не буде винятком. Плануємо його продати», – сказала вона. 

Зазначимо, суперечка компаній Stockman Interhold S.A. (Британські Віргінські острови) і Arricano Real Estate Plc (Кіпр) щодо права власності на київський ТРЦ Sky Mall триває більше п'яти років у різних юрисдикціях.

У травні 2016-го Arricano заявила про виграш цієї суперечки за рішенням суду Лондона, проте не змогла відновити фактичний контроль над об'єктом, який з 2014 року, згідно з реєстраційними даними, перебуває у власності банку «Південний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло