Цьогорічний план із зариблення виконано на 130%

Цьогорічний план із зариблення виконано на 130%

Вдалося підвищити вихід личинок від ікри на 15%

1,5 млн малька стерляді випустили у водойми Дніпра в районі Широкого Плеса Херсонської області. Заходи з зариблення червонокнижним видом риб виконані Дніпровським осетровим виробничо-експериментальним заводом ім. Артющика у період з 27 червня по 3 липня 2017 року.

Про це повідомляє прес-центр Мінагрополітики.

У порівнянні з минулим роком, у 2017 році план із зариблення перевиконано на 29,93%.  Діяльність заводу фінансується  за рахунок держбюджету.

Директор виробництва повідомив, що план робіт з відтворення біоресурсів та вирощування рибопосадкового матеріалу на 2017 рік становив 1 млн 200 000 екземплярів. Завдяки впровадженню новітніх заходів та технологічних прийомів вдалося підвищити вихід личинок від ікри на 15%.

За словами директора, колектив Дніпровського рибзаводу докладає значних зусиль для розвитку власного ремонтно-маточного поголів’я стерляді, що дозволяє щороку збільшувати кількість молоді, яка випускається в водойми загальнодержавного значення. Завод має намір і надалі збільшувати виробничі показники з вирощування цьоголіток осетрових видів риб.

Зауважимо, що Дніпровський осетровий виробничо-експериментальний завод імені Артющика має особливе значення в рибному господарстві України, оскільки займається відтворенням осетрових видів риб, внесених до Червоної книги України. За період роботи Дніпровського рибзаводу у водойми загальнодержавного значення випущено понад 52 млн екземплярів молоді осетрових риб.

Нагадаємо, що станом на 4 липня в Україні намолочено 957 тисяч тонн ячменю на площі 290 000 га, що становить 12% від засіяних цією культурою площ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло