Голова Мінфіну очікує, що наступний транш Україна отримає восени

Голова Мінфіну очікує, що наступний транш Україна отримає восени

Для його отримання необхідне завершення проведення ряду реформ, зокрема земельної та пенсійної

Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю телеканалу Bloombeerg TV повідомив, що 5-ий транш від МВФ Україна очікує отримати восени.

Данилюк повідомив, що за амбітними планами країна мала отримати транш влітку, але затримка проведення реформ, зокрема пенсійної та земельної, дещо його відкладає.

 Також він зазначив, що саме пенсійна реформа є пріоритетом №1 для України та зараз вживається усіх заходів для того, щоб просунути законопроект до Парламенту:  «Ми готові до цієї реформи. Ми просуваємо  її досить агресивно та наполегливо і це наша програма реформи. Ми розуміємо, чому вона нам важлива».

Важливим на його думку є те, що необхідність реформи отримала загальну підтримку усіх фракцій і її прийняття це лише питання часу.

Голова Мінфіну також передбачає, що сума траншу може перевищити 1 млрд євро.

Данилюк зазначає, що інвестори позитивно сприймають Україну. На його думку, проведення реформ також укріпило позицію країни на світовому ринку. 

Як повідомлялось, прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що планова робота над пенсійною реформою іде за графіком, а законопроект про земельну реформу ще не був роглянутий взагалі. Це стало причиною того, що МВФ відтермінував транш.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло