Ложкін та Пивоварський відкрили спільний проект

Ложкін та Пивоварський відкрили спільний проект

Як повідомляється, робота над проектом триває вже 3 місяці

Ложкін та Пивоварський відкрили спільний проект
Фото УНIАН

Колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський  та секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін створили інвестиційну компанію.

Про це повідомляє Економічна Правда.

У повідомленні йдеться, що близько трьох місяців назад Ложкін і Пивоварський почали працювати над спільним проектом – інвестиційною компанією.

Повідомляється, що вже створена юридична особа, але назва поки що робоча. Інвестиційна діяльність, за їх задумом, повинна привести до створення інвестиційного фонду десь приблизно у 2019 році.

Ложкін та Пивоварський планують, що компанія інвестуватиме не тільки в українські проекти. Підприємці також зацікавлені у Східній і Західній Європі. Скоріше за все в Європу вони будуть виходити з партнерами.

Засновники планують створити фонд, який за розмірами, буде в 10 разів більшим за фонди такої компанії як Horizon Capital. Планується, що фонд оперуватиме не лише коштом засновників, а й іноземних інвесторів.

Борис Ложкін – екс-голова Адміністрації президента, секретар Національної інвестиційної ради, заступник голови Національної ради реформ України, засновник UMH group.

Андрій Пивоварський – колишній міністр інфраструктури Україніи, фінансист, менеджер, генеральний директор групи компаній «Континіум».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті