«Нафтогаз» можуть зобов’язати реструктуризувати борг ОПЗ

«Нафтогаз» можуть зобов’язати реструктуризувати борг ОПЗ

Йдеться про борг за спожитий в 2016 році газ

Кабмін має намір зобов'язати «Нафтогаз України» реструктуризувати 1,5 млр грн боргу Одеського припортового заводу. Про це пише Економічна правда спираючись на відповідний пункт в порядку денному засідання урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності.

Фонд державного майна пропонує схвалити реструктуризацію боргу заводу за спожитий у 2016 році газ на два роки без сплати відсотків.

Борг пропонується виплачувати щомісяця рівними частинами.

Відзначимо, що в урядовій постанові також йшлося про реструктуризацію, однак «Нафтогаз» намагався через суд стягнути з ОПЗ 1,47 млрд гривень боргу і 179 млн гривень штрафу. Крім того, в компанії заявляли, що «Нафтогаз» не влаштовує відстрочка по боргу без сплати відсотків.

Сьогодні Кабмін повинен розглянути зміни до урядової постанови від 28 грудня 2016 року, яким було призупинено роботу ОПЗ.
Нагадаємо, раніше Нафтогазу суд відмовив в арешті банківських рахунків ОПЗ.

Компанія просила суд стягнути з ОПЗ 1 517,727 млн грн заборгованості за поставлений йому у 2016 році природний газ.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ своєю постановою від 17 травня 2017 року прийняв до провадження касаційну скаргу Фонду держмайна по справі щодо боргу Одеського припортового заводу перед компанією Ostchem.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло