Вищий спецсуд зупинив виконання рішення суду про стягнення боргу ОПЗ перед Ostchem

Вищий спецсуд зупинив виконання рішення суду про стягнення боргу ОПЗ перед Ostchem

Касаційна скарга Фонду держмайна щодо боргу ОПЗ перед Ostchem прийнята до провадження

Вищий спецсуд зупинив виконання рішення суду про стягнення боргу ОПЗ перед Ostchem
Фото: pixabay.com

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ своєю постановою від 17 травня 2017 року прийняв до провадження касаційну скаргу Фонду держмайна по справі щодо боргу Одеського припортового заводу перед компанією Ostchem.

Крім того, повідомляє прес-служба Фонду держмайна, вказаною постановою Вищий спецсуд призупинив виконання рішення Південного міського суду Одеської області від 6 березня 2017 року у справі про стягнення з ПАТ «ОПЗ» на користь компанії Ostchem Holding Limited 5,24 млрд грн непогашеного основного боргу і 1,57 млрд грн незаперечною нарахованої пені.

Нагадаємо, 10 травня 2017 року Апеляційний суд Одеської області апеляційну скаргу Одеського припортового заводу залишив без задоволення, а постанову Південного міського суду Одеської від 6 березня 2017-го залишив без змін.

Про підготовку та подачу Фондом касаційної скарги та клопотання про призупинення постанов Південного міського суду та Апеляційного суду Одеської області у справі про стягнення боргу ОПЗ після їх винесення заявляв глава ФДМУ Дмитро Парфененко.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні КМУ 10 травня 2017 доручив ФДМ, Міністерству юстиції та МВС вжити вичерпних заходів з метою захисту інтересів держави та недопущення доведення Одеського припортового заводу до банкрутства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло