Держспецзв’язку знову попереджає про можливі кіберзагрози

Держспецзв’язку знову попереджає про можливі кіберзагрози

Навіть відновивши свої комп’ютери, можна стати потенційним об’єктом повторної кібератаки

Держспецзв’язку знову попереджає про можливі кіберзагрози
Фото pixabay.com

Прес-служба Держспецзв’язку попередила власників мереж, які зазнали ураження вірусом Petya Ransomware, що навіть відновивши свої комп’ютери, вони можуть стати потенційними об’єктами повторної кібератаки.

Згідно повідомлення, розміщеного на офіційному сайті Держспецзв’язку, вже розроблені нові рекомендації для зменшення ризиків повторного ураження та мінімізації (уникнення) наслідків, пов’язаних з кібератакою.

Держспецзв’язку порадила всім якнайшвидше скористатись опублікованими рекомендаціями та закликала взяти участь в інтерактивному опитуванні команди CERT-UA щодо аналізу наслідків атаки Petya Ransomware.

Нагадаємо, нещодавно СБУ заявила, що атака, яка відбулась 27 червня 2017 року на держустанови, об’єкти фінансового, енергетичного транспортного сектору, а також приватні підприємства, мала на меті цілеспрямовану дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло