Symantec придбає ізраїльський стартап Fireglass, що займається кібербезпекою

Symantec придбає ізраїльський стартап Fireglass, що займається кібербезпекою

Особливий інтерес компанії викликала технологія «ізоляції браузера»

Американська компанія-розробник в області інформаційної безпеки Symantec  придбає ізраїльський стартап Fireglass, що працює в сфері кібербезпеки. Про це компанія повідомила у четвер, передає Reuters. Ця угода спрямована на покращення своїх продуктів, що захищають електронну пошту та веб-браузер від загроз. Сума угоди не розголошуються.

У стартапі Fireglass працює 40 осіб, вони займаються розробками в області безпеки, що має назву «ізоляцію браузера» – технології, яка створює віртуальні веб-сайти які дозволяють користувачам переглядати будь-який контент, не «впіймавши» вірус, тобто фільтрації шкідливих програм з використанням ізольованого від основних систем браузера. 

«Ізоляція браузера»- це область, яку Symantec хотіла ввести в свою продукцію, сказав генеральний директор компанії Грег Кларк. Також він нагадав, що дослідницька та консалтингова компанія Gartner передбачає, що до 2012 року до технології «ізоляції браузера» звернуться більше 50% підприємств.

За його словами, компанії з охорони здоров’я, фінансові установи, державні та телекомунікаційні компанії стали першими, хто застосовує цю технологію

Ця угода також збільшить присутність компанії в Ізраїлі. Країна має більш ніж 400 стартапів у сфері кібербезпеки та залучає та більше 20% приватних світових кіберінвестицій.

Великі американські компанії часто «йдуть в Ізраїль за покупками» компаній, коли шукають інженерний талант. Минулого місяця Microsoft погодилась придбати Hexadite, американсько-ізраїльського постачальника технологій для автоматизації відповідей на кібератаки, за нерозголошену суму. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло