Лідери країн БРІКС виступили проти політики протекціонізму в торгівлі

Лідери країн БРІКС виступили проти політики протекціонізму в торгівлі

Вони також закликали до виконання умов Паризької кліматичної угоди

Країни БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай та Південна Африка) виступили проти протекціонізму в торгівлі та закликали міжнародну спільноту спільно виконати умови Паризької кліматичної угоди. Про це йдеться у заяві лідерів, прийнятій за результатами їх зустрічі у Гамбурзі під час саміту «Великої двадцятки», передає Інтерфакс.

У комюніке йдеться про необхідність того, щоб багатостороння торгова система засновувалась на чітких правилах та була відкритою, прозорою та інклюзивною.

Лідери країн БРІКС також звернулись до учасників міністерської конференції СОТ, яка відбуватиметься в Аргентині, із закликом досягти позитивних результатів, що в свою чергу, допоможе покращити багатосторонню торгову систему.

Окремим питанням стало виконання Паризької кліматичної угоди. У комюніке лідерів БРІКС мова йде про необхідність виконання угоди у відповідності з принципами Рамкової конвенції ООН щодо змін клімату, включно з принципами рівності та загальної, але диференційованої відповідальності.

Крім цього, вони закликали міжнародну спільноту надавати фінансову та технічну допомогу країнам, що розвиваються, у врегулюванні їх проблем, пов’язаних з кліматом.  

Видання Indian Express повідомляє, що під час зустрічі БРІКС прем’єр-міністр Індії Моді говорив про геополітичну напруженість стовно Катару у західній Азії та КНДР у північній Азії. Він висловив впевненість, що економічне зростання Індії, та країн-членів БРІКС йде вперед. Він зазначив, що ВВП країни зросло на 7% в останньому кварталі. Моді заявив, що країни саміту G20 мають об’єднатись у боротьбі з тероризмом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло