Ще два українських підприємства експортуватимуть в ЄС продукцію
Наразі є 103 українські виробники харчової продукції, що експортують товар до ЄС
Право експорту на ринок Європейського Союзу 7 липня отримали «Ніжинський міський молокозавод» і ТОВ «Інтерфлот», що спеціалізуються на виробництві молока і молокопродуктів та риби і рибної продукції відповідно.
Про це повідомило Міністерство аграрної політики і продовольства.
Наразі в країни ЄС мають право експорту 283 українські підприємства. Серед них 103 виробника харчових продуктів, в тому числі м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.
У Євросоюз також можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, пухо-пір'яного сировини, шкур, кормів для непродуктивних тварин, субпродуктів нехарчових, племінного матеріалу, інших нехарчових продуктів тваринного походження.
Для України основними торговими партнерами поки залишаються країни ЄС, на які припадає 37,1% експорту та 43,7% імпорту товарів, країни СНД – 16,6% експорту та 21,8% імпорту.
Нагадаємо, що 44 товарні позиції експортуються з України виключно до ЄС. Найбільше експортується казеїну ($5,9 млн ); срібла (включаючи срібло з покриттям із золота або платини), у необробленому або напівобробленому вигляді ($1,1 млн); моторних транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше ($386 100 ); пороху ($216 000); буксирів та судна-штовхачів ($163 400).
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].