Порошенко призвав строковиків на службу в серпні

Порошенко призвав строковиків на службу в серпні

На службу будуть призвані чоловіки від 20 до 27 років

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призов на строкову військову службу до лав Національної гвардії України в серпні 2017 року, передає Інтерфакс.

«Закликати в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національній гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу», – йдеться в тексті указу №178 / 2017 від 7 липня, опублікованого на сайті президента.

Згідно п.1 указу, він виданий для часткової зміни статей 2 і 3 Указу від 24 лютого 2017 року №44 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, терміни проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

Указом доручено Кабінету міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національну гвардію України, та обсяги видатків для проведення такого заклику.

Указ президента №44 / 2017 від 24 лютого 2017 року передбачав терміни призову громадян на строкову військову службу в квітні-травні і жовтні-листопаді поточного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло