Китайська Tencent заходить на європейський ринок платежів

Китайська Tencent заходить на європейський ринок платежів

Туристам з Китаю через WeChat буде зручніше здійснювати оплату послуг

Китайська Tencent заходить на європейський ринок платежів
фото wechat.com.my

Китайський інтернет-гігант Tencent запустив свою систему платежів WeChat Pay в Європі, кидаючи виклик супернику Alipay, який належить афілійованому партнеру Alibaba Ant Financial.

Про це пише CNBC.

WeChat – гігантська соцмережа, в якій 938 мільйонів активних користувачів на місяць у Китаї та азіатських країнах. Платежами через соцмережу користуються 600 млн людей.  Tencent стала партнером із німецькою платіжною фірмою Wirecard, щоб дати можливість європейським рітейлерам приймати платежі у WeChat як спосіб оплати.

Цей крок спеціально орієнтований на китайських туристів, які приїжджають до Європи і не звикли до таких сервісів, як Apple Pay та Samsung Pay, які функціонують у Європі. Китайські споживачі, які призвичаїлися до мобільних платіжних послуг WeChat, виїжджаючи за кордон, хочуть знайти ці самі послуги.

У 2016 році кількість коштів, які потратили китайські туристи з кордоном, сягнула $261 млрд, за даними Світової організації туризму при ООН. Це вигідний ринок, який Tencent сподівається захопити.

Але йому доведеться наздогнати Alipay, який розпочав роботу в Європі у 2015 році, і відтоді розширився в інших напрямках, таких як Південна Африка. Кількість активних користувачів Alipay на місяць – близько 450 млн людей.

Китайські туристи можуть відкрити функцію WeChat на своєму смартфоні, показати штрих-код продавцю, і сканування коду активує процес платежу.

Нагадаємо, компанія Tencent поповнює ряди найбільших світових компаній, що займаються ринковою капіталізацією, поряд з Apple та Alphabet від Google.

Як повідомлялося, в середині травня в Росії заборонили мережу WeChat з політичних причин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті