Порошенко: Україна має дані про організацію РФ кібератаки

Порошенко: Україна має дані про організацію РФ кібератаки

НАТО надасть Україні обладнання, яке дозволить встановлювати джерела кібератак

Порошенко: Україна має дані про організацію РФ кібератаки
Фото: офіційний сайт Петра Порошенка

Президент України Петро Порошенко заявив про наявність даних, що підтверджують причетність РФ до організації кібератак.

«Кібератаки є ключовим елементом гібридної війни, і у нас є свідчення того, що остання кібератака також була організована Російською Федерацією», – сказав Порошенко на спільній з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом прес-конференції в понеділок у Києві.

За словами глави держави 27 червня вже через 40 хвилин після кібератаки була організована координація між країнами-членами НАТО і Україною, що дало можливість мінімізувати збиток від атаки.

У повідомленні йдеться про те що НАТО надасть Україні обладнання, яке дозволить встановлювати джерела кібератак, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Одна з галузей, якій ми надаємо все більше уваги у співпраці з Україною – це кібербезпека. Ми зараз перебуваємо в процесі надання Україні нового обладнання для деяких ключових урядових інституцій і структур влади, що дозволить Україні розслідувати, хто стоїть за тими чи іншими кіберударамі, оскільки реагування на них має надзвичайне значення «, – сказав Столтенберг на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенко в понеділок у Києві.

У свою чергу, президент Порошенко уточнив, що, зокрема, обладнання буде надано Міністерству закордонних справ і ряду інших міністерств, а також Службі безпеки України.

Нагадаємо, що СБУ заявила, що атака, що відбулась 27 червня 2017 року на державні установи, об’єкти, фінансового, енергетичного транспортного сектору, а також приватні підприємства мала на меті цілеспрямовану дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло