Припортовий завод на Одещині зупиняє виробництво

Припортовий завод на Одещині зупиняє виробництво

ОПЗ зупиняється через подорожчання газу

«Одеський припортовий завод» вирішив зупинити виробництво аміаку і карбаміду. Про це заступник гендиректора заводу Микола Щурик повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

Руководством ОПЗ было принято решение остановить агрегаты по производству аммиака и карбамида, поскольку их цена на миро...

Опубликовано Николаем Щуриковым 10 июля 2017 г.

Як йдеться у повідомленні, керівництвом ОПЗ було прийнято рішення зупинити агрегати з виробництва аміаку і карбаміду, оскільки їх ціна на світових ринках падає, а ціна газу, навпаки, зростає.

«Але якщо вже вимушеної зупинки не уникнути, ми вирішили провести її з користю і здійснити в цехах необхідні регламентні роботи. Коли завод буде запущений знову (а я не сумніваюся, що це відбудеться!), Він зустріне інвесторів у всеозброєнні», – сказав Щурик.

Нагадаємо, що Кабмін має намір зобов'язати «Нафтогаз України» реструктуризувати 1,5 млр грн боргу Одеського припортового заводу.

ОПЗ, який перебуває у державній власності, випускає хімічну продукцію, займається також перевалкою аміаку на морський транспорт.

Нагадаємо, що за підсумками 2016 року ПАТ «Одеський припортовий завод» отримав чистий збиток 2,981 млрд грн проти 218,514 млн грн чистого прибутку в 2015 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло