З початку 2017 року Крюківський завод збільшив випуск вантажних вагонів на 18%

З початку 2017 року Крюківський завод збільшив випуск вантажних вагонів на 18%

Цього року вже випущено 1174 вагони

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська область) за поточний рік збільшив випуск вантажних вагонів на 17,5%, або на 152 вагона, в порівнянні з відповідним періодом 2016 року – до 1022 одиниць.

Про це йдеться в звіті підприємства, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, в січні-червні завод виробив 13 пасажирських вагонів, тоді як в 2016 році за звітний період не було проведено жодного пасажирського вагона.

Також в цьому році завод модернізував 15 вагонів метро.

«Крюківський вагонобудівний завод» випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, вагони метро, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро і ескалаторів, контейнери, дорожню техніку. Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення «Укрзалізниці».

Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу. Крюківський вагон є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів – пасажирських і вантажних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло