Падіння криптовалют: ефір уже впав на 20%, а біткоін – на 9%

Падіння криптовалют: ефір уже впав на 20%, а біткоін – на 9%

Курси інших криптовалют також падають. Але при сприятливому новинному тлі біткоін може отримати підтримку вже на сьогоднішній позначці $2300–2400

Падіння криптовалют: ефір уже впав на 20%, а біткоін – на 9%
Фото Shutterstock

За даними Coinmarketcap, курси основних криптовалют продовжують падіння. Сьогодні ефір (ETH / USD) подешевшав на 20%, біткоіни – майже на 9%. На 9:30 у вівторок ефір торгувався на рівні $193,84, біткоіни – $2296,81. Курси інших криптовалют також падають.

У ході торгів в п'ятницю курс біткоіна впав до мінімумів з кінця червня. Інвестори зберігають обережність на тлі попереджень кількох аналітиків, що цифрова валюта вичерпала запас зростання, досягнувши $3000 минулого місяця.

«Ринок криптовалют переживає непростий період глибокої корекції. Це, за моїми даними, триватиме до початку або середини осені. Зараз ціна повинна пройти непростий шлях вниз з подальшою консолідацією, після того як нижні межі будуть досягнуті. Очікувати падіння біткоіна нижче $2000 я б не став, але за певного збігу обставин ми зможемо побачити позначку $1750 за одну монету. При сприятливому новинному тлі біткоін може отримати підтримку вже на сьогоднішній позначці $2300–2400», – коментує Mind криптотрейдер та головний ідеолог bitup.io Кір Келевра.

За його словами, будь-яка молода технологія переживає свої цикли, що складаються з синусоїд, і «ми зараз знаходимося в кінці чергового такого короткострокового циклу».

«Однак це не скасовує загального глобального зростаючого тренду, і настрій має залишатися позитивним. Пам'ятайте: краще недоотриманий прибуток, ніж зафіксовані збитки. Торгуйте з розумом», – зазначив криптотрейдер.

В огляді Mind зазначалось, що після спроби в першій половині тижня оновити максимум поточного місяця, ціна виявилася в так званій ситуації lack of demand – «не отримавши необхідного попиту». Тижневий мінімум виявився вищим за попередній, що говорить про підтримку в діапазоні $2400–2500, проте зниження обсягів торгів без просування вгору говорить про зниження кількості бажаючих купувати на цих рівнях.

Нагадаємо, вранці 5 січня 2017 року, без видимих причин і новин, курс біткоіна почав обвалюватися, втративши на різних біржах від $250 до $315, більше ніж 35%. До вечора 5 січня ціна відіграла більше половини втрат, але 6 січня падіння відновилося і були показані нові мінімуми близько $850. На час публікації, середня ціна біткоіна становить $910, зі зниженням на 15% від піку дня.

Падіння криптовалют: ефір вже впав на 20%, а біткоін на 9%
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті