У Білому домі звинуватили Україну в співпраці з Хілларі Клінтон для дискредитації Трампа

У Білому домі звинуватили Україну в співпраці з Хілларі Клінтон для дискредитації Трампа

Прес-секретар вважає, що дії координувалися через посольство України в США

У Білому домі звинуватили Україну в співпраці з Хілларі Клінтон для дискредитації Трампа
фото https://en.wikipedia.org

Демократична партія Хілларі Клінтон співпрацювала з офіційними особами в посольстві України, намагаючись знайти компромат на Дональда Трампа під час президентської кампанії в США. Про це заявила заступниця прес-секретаря Білого дому Сара Сандерс, пише The Washington Times.

Білий дім заявив у понеділок, що справжня змова з іноземною владою під час виборчої кампанії була не між Трампом і росіянами, а між Демократичним національним комітетом (DNC) і Україною.

«Якщо ви шукаєте приклад кампанії, яка координувалася з іноземною державою або іноземним джерелом, подивіться на ДНК, який фактично координував збір інформації про опонентів з українським посольством», – сказала Сара Сандерс.

Відкидаючи питання про зустріч сина Трампа – Дональда Трампа-молодшого з російським адвокатом у намаганні знайти компромат на Клінтон, чиновниця на щоденному прес-брифінгу білого дому зазначила, що робота ДНК з Україною добре документована.

Згідно з повідомленнями, представники ДНК працювали з офіційними особами в посольстві України, намагаючись поширити бруд на Дональда Трампа під час кампанії.

«Це не звинувачення, а задокументовані факти», – заявила Сандерс.

Посольство України у Вашингтоні оскаржило зауваження представниці Білого дому.

«На жаль, прес-секретар Білого дому Сара Хакейбі Сандерс, мабуть, була дезінформована про Україну та ДНК», – заявили в посольстві.

«Посольство України у Вашингтоні не координувало з ДНК для збору інформації про опозицію. Хоча деякі політичні діячі, які не входять до складу українського уряду, могли підтримувати когось із кандидатів під час минулорічних виборів у США, уряд України такого не робив», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на днях The New York Times вперше повідомив про зустріч старшого сина президента Трампа  із кремлівським адвокатом, яка мала передати компромат на Хілларі Клінтон. Трамп-молодший зазначив, що на зустрічі з російським адвокатом Наталією Весельницькою разом з ним були Джаред Кушнер, зять Трампа, та керівник його виборчої кампанії в той час Пол Манафорт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті