Фінляндія виділить Україні 6 млн євро на реформу середньої освіти

Фінляндія виділить Україні 6 млн євро на реформу середньої освіти

Уряд Фінляндії вирішив підтримати реформування педагогічної освіти і перехід до нової школи

Україна отримає від Фінляндії терміном на чотири роки 6 млн євро на реформу середньої освіти. Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі «5 каналу».

«Цей проект буде мати орієнтовну вартість 6 млн євро. Він розрахований на чотири роки. Це не дуже великі кошти на такий період часу, але ці кошти ми вкладемо саме у формування нової моделі педагогічної освіти. Тому що у нас сьогодні залишилася архаїчна модель педагогічної освіти, яка молодих вчителів швидше забезпечує теоретичними знаннями, але не дає їм сучасних інструментів для роботи з дітьми», – сказала Гриневич

За її словами уряд Фінляндії вирішив підтримати реформування середньої освіти в Україні, зокрема, педагогічної освіти та перехід до нової школи.

Гриневич зазначила, що до початку 2018/2019 навчального року необхідно провести перепідготовку 20 тис. вчителів.

Уже в 2017/2018 навчальному році чотири школи у кожній області (як сільські, так і міські), почнуть працювати за новими стандартами.

Нагадаємо, Мінфін розглянув новий проект закону України «Про освіту» у частині фінансово-економічного обґрунтування та повідомив, що в цілому підтримує реформу освіти як одну з пріоритетних напрямків діяльності уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло