Парламент зняв недоторканність з депутата Максима Полякова

Парламент зняв недоторканність з депутата Максима Полякова

Полякова підозрюють у отриманні хабарів на $7500

Парламент зняв недоторканність з депутата Максима Полякова
Фото: facebook-сторінка Юрія Луценка

Верховна Рада зняла депутатську недоторканність із представника «Народного фронту» Максима Полякова.

За це проголосували 250 нардепів, повідомляє «Укрінформ».

Генпрокурор Юрій Луценко 21 червня вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата Полякова, в діях якого вбачаються ознаки хабарництва на $7500.

Так, згідно з даними ГПУ, Поляков, діючи за попередньою змовою з іншими службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, вимагав та одержав хабар від представника компанії-нерезидента за вчинення дій в інтересах цієї компанії.

А саме, йдеться про внесення до парламенту законопроектів про зміни до Податкового кодексу (щодо особливостей оподаткування діяльності, пов'язаної з видобуванням бурштину) та про внесення змін до Митного кодексу (щодо звільнення від оподаткування операцій з ввезення на територію України обладнання для промислового видобутку бурштину).

Зазначимо, трохи раніше Верховна Рада задовольнила подання генпрокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з групи «Воля народу» Олеся Довгого та позбавила його депутатської недоторканності.

Водночас парламент відхилив подання Юрія Луценка про згоду на позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції Радикальної партії Андрія Лозового та народного депутата з фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті