Правоохоронці обшукали офіси компанії Risoil

Правоохоронці обшукали офіси компанії Risoil

У січні 2016 року Генпрокуратура відкрила провадження щодо компанії Risoil за самовільне захоплення землі

Правоохоронці обшукали офіси компанії Risoil
Фото facebook.com/risoilsa

Співробітники правоохоронних органів сьогодні, 6 липня, провели обшуки в офісах групи агропромислових компаній Risoil S.A.

Про це із посиланням на главу компанії Шота Хаджішвілі повідомив «Інтерфакс».

«Я поки не розумію, що відбувається, озброєні люди, за моїми відомостями, увірвалися в усі наші офіси: і в Чорноморську, і в центральний офіс, а також по квартирах деяких наших співробітників. Обшуки роблять ті ж люди, які проводили обшуки у нас в Чорноморську минулого  року. Та справа була закрита в зв'язку з відсутністю складу злочину. З чим вони прийшли зараз – я не знаю», – заявив у відео-інтерв'ю на офіційній сторінці в Facebook глава компанії Шота Хаджішвілі.

У січні 2016 року Генпрокуратура відкрила провадження щодо компанії Risoil. Також було накладено арешт на земельну ділянку в Чорноморському морпорту (Одеська область), який орендує Risoil S.A. Заарештували будівлі, що зводяться на ділянці, і майно представників компаній.

В рамках кримінальної справи на Risoil S.A. був поданий позов про стягнення 3 млн грн збитків, завданих самовільним захопленням землі.

Risoil S.A. заявила про незаконне відкриття кримінального провадження кримським управлінням Генеральної прокуратури України щодо компанії, обвинуваченої в самовільному захопленні земельної ділянки в Чорноморському морпорту.

На підставі заяв Risoil S.A було відкрито сім кримінальних справ стосовно співробітників ГПУ, СБУ, а також подано безліч заяв до НАБУ.

Компанія Risoil S.A. заснована в 2000 році в Женеві (Швейцарія). Основні напрямки діяльності – забезпечення логістики масла, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря; продаж і виробництво рослинних масел; торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах; зберігання і переробка агропромислових продуктів.

В Україні компанії належить один з найбільших експортно-імпортних наливних терміналів в регіоні Чорного моря, розташований в Іллічівському морському торговому порту, термінал з перевалки рослинних олій в Южному (Одеської області), ТОВ «Морський технічний центр», яке надає кваліфіковані послуги морського перевезення навалювальних вантажів і контейнерів, включаючи виконання стивідорних послуг з перевалки шроту і макухи рослинних культур, а також ПрАТ «Роздільнянський елеватор».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло