Спецпрокурор Мюллер займеться листуванням сина Трампа з російським адвокатом

Спецпрокурор Мюллер займеться листуванням сина Трампа з російським адвокатом

Прокурор досліджує втручання Росії у вибори 2016 року і змову з оточенням Трампа

Спецпрокурор Мюллер займеться листуванням сина Трампа з російським адвокатом
Роберт Мюллер
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який займається зв’язками оточення Трампа з Росією, планує детально вивчити обставини зустрічі між сином Трампа – Дональдом Трампом-молодшим і російським адвокатом, пов'язаною з Кремлем. Також будуть розглянуті електронні листи, в яких детально описується планування цієї зустрічі, йдеться в доповіді.

CNN повідомляє, що Мюллер розгляне зустріч між Трампом-молодшим, колишнім керівником виборчої кампанії Полом Манафортом і Джаредом Кушнером, радником і зятем президента Трампа, з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка стверджувала, що має дискредитуючу інформацію про Хілларі Клінтон.

Спецпрокурор вивчатиме це питання в рамках ширшого розслідування про зв’язки оточення Трампа з Росією і її вплив на президентські вибори в США.

Як повідомлялося, Трамп-молодший оприлюднив електронну переписку за червень 2016 року, де йдеться про його згоду на зустріч з адвокатом, яка пропонувала йому «дуже високий рівень і конфіденційну інформацію», яка «інкримінує» кандидата в президенти Клінтон.

Нагадаємо, за інформацією The New York Times, старший син Трампа минулого року зустрічався з росіянкою-адвокатом, яка запропонувала надати потенційно небезпечну інформацію про Хілларі Клінтон – суперницю Трампа на виборах 2016-го року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло