Toshiba може отримати $2,5 млрд після IPO одного зі своїх бізнесів

Toshiba може отримати $2,5 млрд після IPO одного зі своїх бізнесів

Це допоможе покрити збитки після банкрутства Westinghouse

Toshiba може отримати $2,5 млрд після IPO одного зі своїх бізнесів
фото Shutterstock

Компанія Toshiba збирається отримати до $2,5 млрд в результаті початкового продажу акцій (IPO) відділу інтелектуальних лічильників Landis+Gyr, повідомляє Reuters.

Таким чином японська компанія шукає додаткові джерела прибутків, щоб покрити збитки від своєї збанкрутілої американської ядерної «дочки» Westinghouse.

Діапазон цін для первинного публічного розміщення було встановлено в розмірі від 72 доларів до 85 доларів за акцію, повідомив Landis+Gyr у середу, що передбачає ринкову капіталізацію в $2,2 млрд і $2,5 млрд.

Landis+Gyr підтвердили план IPO в Цюріху, повідомивши, що в рамках угоди мажоритарний власник акцій Toshiba і мінори тарний – Innovation Corporation Network of Japan (ICNJ) повністю продадуть частки участі в швейцарській компанії – 60% і 40% відповідно.

IPO може принести Toshiba і ICNJ близько $2,5 млрд, пише видання.

Виручка Landis + Gyr в минулому році склала близько $1,7 млрд, EBITDA – приблизно $200 млн. Однак чистий збиток компанії збільшився майже в п'ять разів – до $62,1 млн.

Toshiba потребує значних коштів після того, як наприкінці березня її «дочка» в США Westinghouse Electric Co., що працює в сфері атомної енергетики, оголосила про банкрутство.

Обсяг заборгованості Westinghouse на кінець 2016 року складав $9,8 млрд.

Нагадаємо, Білий дім вирішив робити все, щоб Westinghouse не дісталася в руки Росії чи Китаю. Це може послабити позиції США на ринку ядерної енергетики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло