Час змінюватися: американське видавництво Time проведе ребрендинг

Час змінюватися: американське видавництво Time проведе ребрендинг

Time може перетворитися на Life, однак назви головних журналів вирішило не змінювати

Час змінюватися: американське видавництво Time проведе ребрендинг
фото https://www.timeinc.com

Керівники одного з найстаріших і найбільших видавництв США – Time Inc – нещодавно зустрілися, щоб обговорити ребрендинг видання. Про це з посиланням на кілька джерел, знайомих із ситуацією у видавництві, повідомляє The Wall Street Journal.

Ребрендинг може включати і зміну назви корпорації. Обговорювався варіант Life – видавництво раніше випускало журнал із такою назвою.

Цей крок буде націлений на ділових партнерів Time Inc. і матиме на меті репозиціонувати видавництво як сучасну медіа компанію, яка розвиває цифрові та відео-проекти.

Водночас повідомляється, що Time Inc. не буде змінювати назви жодного зі своїх знаменитих журналів, таких як TIME, People, Sports Illustrated та Fortune.

Хоча конкретних рішень поки що прийнято не було, Time Inc. провела попередні переговори з деякими бренд-мейкерами, щоб краще зрозуміти, як компанії підходять до потенційного ребрендингу.

Відмова від однієї зі знакових марок американських ЗМІ буде драматичним кроком, що символізує, як традиційне видавництво згасає під впливом зростання цифрових медіа, вважає The Wall Street Journal.

Time Inc. був заснований Генріхом Лусом та Брітом Хадденом, які опублікували перший номер журналу Time у 1923 році.

Останні 5 років виручка компанії падає через зниження інтересу рекламодавців до друкованих видань, але компанія нарощує свою присутність в інтернеті.

Нагадаємо, Трамп виготовив фейковий випуск журналу Time зі своїм обличчям на обкладинці. Фейкова копія журналу Time, де на обкладинці Трамп, висить у 5-ти його гольф-клубах, вводячи в оману відвідувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті