В Україні запрацює ще одна моніторингова платформа ЗМІ

В Україні запрацює ще одна моніторингова платформа ЗМІ

Платформа буде аналізувати всі українські медіа

Компанія з моніторингу та аналітики Context Media та технологічний стартап LookSMI запускають в Україні моніторингову платформу Looqme. Про це йдеться в повідомлені компанії.

«Платформа Looqme буде використовувати нову систему для моніторингу та аналізу всіх типів ЗМІ. В першу чергу, ми хочемо піти від системи ручних щоденних звітів і перейти на автоматизовану платформу. Крім цього, зміцнилася експертиза в аналітиці ЗМІ, впроваджуються напрацювання по оцінці аудиторії, кількісно-якісними показниками», – передає слова директора компанії Context Media Андрія Гусака прес-служба.

Планується, що платформа буде охоплювати більше 40% моніторингового ринку України.

Нова платформа може аналізувати більше 12 000 джерел. На зміну вордівському документу прийдуть автоматизовані динамічні звіти з можливостями фільтрації і побудови статистики, які дозволять значно економити час і робити продукт більш зручним для клієнтів.
Протягом року компанія планує вийти на зарубіжний ринок. Серед клієнтів компаній Looqme * powered by Context Media McDonald's, PepsiCo, Lenovo, Миронівський Хлібопродукт, Альфа-Банк, Prozorro, Polpharma, OLX, Сушия.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло