Всеукраїнська аграрна рада: АКМУ оштрафував заводи Фірташа за зловживання монополією

Всеукраїнська аграрна рада: АКМУ оштрафував заводи Фірташа за зловживання монополією

Ostchem сплатить штраф у розмірі 10% прибутку за 2016 рік

За даними Всеукраїнської аграрної ради Антимонопольний комітет України визнав факт зловживання монопольним становищем на ринку мінеральних добрив підприємствами Дмитра Фірташа. Згідно з документами, на які спираються у ВАР, АМКУ прийняв рішення оштрафувати всіх учасників групи Ostchem у розмірі 10% від загального прибутку за 2016 рік, а також зобов’язати повернути ціни до ринкового рівня.

ВАР повідомляє, зсилаючись на АМКУ, що в 2015 році ПАТ «Азот» і ПАТ «Рівнеазот» здійснювали взаємні поставки за цінами, які до 57% перевищували граничний рівень, встановлений НКРЕ.

«На сьогоднішній день не існує будь-яких рішень з боку Антимонопольного комітету про порушення підприємствами Ostchem антимонопольного законодавства. У 2015 році Антимонопольним комітетом дійсно було розпочато розслідування відносно деяких підприємств Ostchem, однак на поточний момент розслідування не завершено і будь-яких рішень по ньому не прийнято», – відпоміли в компанії Ostchem.

Нагадаємо, 11 липня три хімпідприємства Ostchem Фірташа відновили роботу.

У квітні Mind розбирався, що стоїть за антидемпінговими баталіями навколо міндобрив з РФ.

Фірташа оштрафували за зловживання монополією
Фото: biz.censor.net.ua

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло