Рада знову не призначила зовнішнього аудитора НАБУ

Рада знову не призначила зовнішнього аудитора НАБУ

Яновська не дібрала 10 голосів до посади

Рада не змогла призначити свого представника до складу комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Рада в четвертий раз не змогла обрати аудитора НАБУ.

Про це повідомляє Інтерфакс

За підсумками рейтингового голосування найбільше голосів набрала кандидатура професора Київського національного університету ім. Шевченка Олександри Яновської (207 – «за»).

Голова Верховної Ради Андрій Парубій виніс її кандидатуру на затвердження. За призначення Яновської аудитором НАБУ проголосували 216 народних депутатів при 226 мінімально необхідних голосів.

12 червня комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції рекомендував на розгляд парламенту чотирьох кандидатів на посаду аудитора НАБУ. Ними стали: професор київського національного університету ім.Т.Шевченка Олександра Яновська, за яку віддали 13 голосів, адвокат з США Марта Борщ, прокурор з Іспанії Карлос Кастресана і адвокат і професор Академії адвокатури Сергій Гончаренко, за кожного з яких члени комітету віддали по 9 голосів.

Нагадаємо, що 21 березня 2017 народні депутати України не змогли делегувати Найджела Брауна за своєю квотою до складу комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро.

«За» рішення проголосували 200 народних депутатів при мінімальних 226 голосах. «Проти» були 60 парламентарів. Перед цим голова парламенту Андрій Парубій виніс на рейтингове голосування кандидатури як Брауна, так і другого кандидата – Роберта Сторча. В ході рейтингового голосування перший кандидат набрав більше голосів, після чого його кандидатуру винесли на голосування для затвердження незалежним аудитором НАБУ.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло