«Укртрансгаз» третій день поспіль обмежує прийом та транспортування природного газу з РФ

«Укртрансгаз» третій день поспіль обмежує прийом та транспортування природного газу з РФ

Це пов'язано з планово-профілактичними та ремонтними роботами на транзитних магістральних газогонах

З 11 по 13 липня 2017 року оператор української газотранспортної системи проводить вшосте за рік комплекс планово-профілактичних та ремонтних робіт на транзитних магістральних газогонах. У зв`язку з цим було узгоджено відключення ділянки магістрального газопроводу «Союз», і відповідно, суттєво зменшені обсяги транзиту російського газу територією України.

Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгазу».

На сьогодні уже проведено п’ять комплексів планово-профілактичних та ремонтних робіт на транзитних газопроводах. А всього в 2017 році заплановано виконати 13 комплексів таких робіт.

На період проведення робіт прийом природного газу в українську ГТС з Росії обмежено до 230 млн куб. м за добу, а транспортування блакитного палива до європейських країн – обмежили до 220 млн кубометрів за добу.

Як повідомляється, план проведення планово-профілактичних та ремонтних робіт на транзитних газопроводах в 2017 році був узгоджений між «Укртрансгазом», «Газпромом» та операторами ГТС європейських країн на спільній диспетчерській нараді, що відбулась 15 грудня 2016 року в Санкт-Петербурзі (Росія).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло