А як же суд? У ЄС здивовані позицією Юнкера створити в Україні Антикорупційну палату

А як же суд? У ЄС здивовані позицією Юнкера створити в Україні Антикорупційну палату

Раніше йшлося про те, що буде створено Антикорупційний суд

А як же суд? У ЄС здивовані позицією Юнкера створити в Україні Антикорупційну палату
фото Facebook Rebecca Harms

Ребекка Хармс, депутат Європарламенту, висловила здивування з приводу позиції президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера про те, що в Україні потрібно створити Антикорупційну палату в рамках судової системи.

Про це вона написала у своєму Твіттері:

«Немає потреби створювати антикорупційний суд в Україні??? Здивована прочитати, що Юнкер погодився на це. Не знаю кращої альтернативи».

Очевидно, питання в європейських політиків викликає те, що палата за своїм видом діяльності має менше повноважень, ніж окремий суд.

Головний кореспондент Reuters по Україні, Білорусі та Молдові Маттіас Вільямс зазначив у коментарі: «Нам повідомили, що ідея з антикорупційною палатою [замість суду] – це була ідея України. Аргументом було те, що палата – це більш відповідний варіант».

Нагадаємо, сьогодні на спільній прес-конференції з Петром Порошенком та Дональдом Туском глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер наголосив на тому, що проблема корупції залишається найважливішою в Україні і закликав створити Антикорупційну палату, хоча раніше йшлося про Антикорупційний суд:

«Ми виступаємо за створення спеціальної палати в рамках судової системи – не окремого суду, а Антикорупційної палати, яка буде присвячена боротьбі з корупцією», – повідомив Юнкер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло