Підприємці Іраку хочуть вкласти $15 млн в київське виробництво курятини

Підприємці Іраку хочуть вкласти $15 млн в київське виробництво курятини

Перші поставки продукції до Іраку намічені вже на цей рік

Торгово-промислова палата України за підсумками бізнес-форуму «Співпраця Україна – Ірак» повідомила про наміри іракських бізнесменів інвестувати $15 млн у підприємство з виробництва курятини в Київській області. Про це йдеться в повідомленні Торгово-промислової палати, передають Українські Новини.

На даний момент вже запущений переговорний процес з підприємством, яке працює в Київській області.

«Пропозиція українського виробника включає 2 варіанти – оренду виробництва або повну його продаж», – сказано в повідомленні з посиланням на слова глави іраксько-української ділової ради Аббаса Ель Нурі.

Відзначається, що іракська сторона планує експорт продукції з цього підприємства безпосередньо в Ірак в обсязі 1 тис. тонн вже в цьому році, а в 2018 планується наростити обсяги до 1,5 тис. тонн.

Нагадаємо, українські підприємства постачають в Ірак солодощі, олію соняшникову, дерев'яні меблі. У перспективі – експортні поставки яловичини, морозива, розширення поставок олії, сирів, яєць, м'яса.

В червні Ірак зняв обмеження на ввезення м'яса птиці з України після тимчасового призупинення через пташиний грип.

У 2016 році експорт української аграрної продукції до Іраку склав $142,5 млн. В основному поставлялася така продукція, як м'ясо і субпродукти, яйця, плоди, горіхи та цедра, рослинне масло.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло